Trzeba przyznać, że przyzwyczailiśmy się do ciągłego korzystania z najnowszych technologii. Począwszy od komputerów biurowych, smartfonów czy tabletów, skończywszy na elektronice użytkowej w naszym mieszkaniu. Nic więc dziwnego, że spotkać się możemy z gadżetami dla osób uprawiających sport, które motywują nas i kontrolują naszą aktywność.

Na czym warto skupić uwagę?

Popularnym gadżetem używanym przez wielu sportowców jest bransoletka fitness. Technologia takiej bransoletki składa się z akcelerometru i procesora. W ten sposób urządzenie może obliczyć przebyte kilometry lub kroki, a także osiągnięte zużycie kalorii. Oprócz podstawowych funkcji niektóre bransoletki mogą znacznie więcej. Jednym z takich gadżetów jest Mi Band 4, za pomocą którego możemy zmierzyć tętno, przypomnieć sobie o różnych czynnościach, wyświetlić godzinę czy datę, a nawet sprawdzić jakość naszego snu. W razie, gdyby doszło do pewnych komplikacji, zawsze możemy zrestartować bransoletkę, przywracając ją tym samym do ustawień fabrycznych. Jeśli chcecie dowiedzieć się, w jaki sposób to zrobić, koniecznie sprawdźcie to pod tym linkiem: https://techpolska.pl/jak-zresetowac-opaske-mi-band-4/. Zegarki tego typu są dziś bardzo popularne wśród sportowców.  Dostępne są modele z GPS lub bez, które przejąć mogą funkcję normalnego zegarka sportowego.

Czy Mi Band 4 może okazać się przydatny?

Jeśli traktujesz sport poważnie i chcesz zwiększyć swoją kondycję lub zmniejszyć masę ciała, możesz osiągnąć dobre wyniki za pomocą bransoletki fitness. Pozwoli ci ona sprawdzić swoją codzienną kondycję i cel na dany dzień. Tak więc gadżet ten może mieć efekt psychologiczny i pomóc nam w lepszym utrzymaniu sesji treningowych. Nie jest tak, że przydaje się jedynie w maratonach. Mi Band 4 wyposażony został w specjalną aplikację, dzięki której unormujemy jakość naszego snu. Przy zakupie nowego urządzenia warto zwrócić uwagę na jakość wykonanej opaski lub zwyczajnie wyposażyć się w nową. W przypadku gdzie zdecydujemy się na używany model, dobrze będzie upewnić się, czy poprzedni właściciel zresetował bransoletkę. Jeśli nie, zmuszeni będziemy sami do tego przystąpić. Na szczęście operacja ta nie jest trudna do realizacji, o czym przekonać się możecie z tego artykułu: https://techpolska.pl/jak-zresetowac-opaske-mi-band-4/. Przydatność nie kończy się jedynie na zdrowym stylu życia, ponieważ istnieją opcje, które pomogą nam w odbieraniu telefonu na czas. Pomimo że Mi Band składa się z wyświetlacza o niewielkich rozmiarach, w dalszym ciągu jesteśmy w stanie dowiedzieć się, kto do nas dzwoni. Czcionka, jaką wykorzystano, umożliwia nam bezproblemowe przeczytanie wyświetlanych treści. Jak widać, bransoletka ta ze względu na swoją wielofunkcyjność przyda się niemal każdemu. Tego typu gadżet nie należy do drogich, a korzyści z niego jest naprawdę sporo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here