Zdecydowana większość przedsiębiorców, zwłaszcza z sektora MŚP, wciąż pozyskuje pracowników na własną rękę. Panuje ogólne przekonanie, że nikt tak dobrze nie zweryfikuje kandydata, jak jego przyszły pracodawca. Z drugiej jednak strony od lat obserwujemy pogarszającą się sytuację na rynku zatrudnienia, czego efektem jest powszechny dziś brak rąk do pracy. Stąd rośnie zapotrzebowanie na profesjonalne usługi świadczone przez biura pośrednictwa pracy we Wrocławiu. To może być strzał w dziesiątkę także dla Twojej firmy.

Bezcenna oszczędność czasu

Rekrutowanie pracowników na własną rękę tylko pozornie jest łatwe. W rzeczywistości mówimy tutaj o bardzo czasochłonnym i mocno angażującym procesie, który szczególnie na dzisiejszym rynku zatrudnienia może wprowadzać w firmie niezłe zamieszanie.

Chcąc tego uniknąć i móc skupić się na innych sprawach związanych z prowadzeniem biznesu, warto skorzystać z usługi realizowanej przez wybrane biuro pośrednictwa pracy we Wrocławiu. Radzimy przy tym pamiętać, że skuteczność działań podjętych przez biuro jest mocno uzależniona od podejścia samego pracodawcy. Więcej o tym można przeczytać w ciekawych artykułach na stronie https://crewforyou.pl/aktualnosci/.

Szybkie uzupełnienie wakatów na newralgicznych stanowiskach

Zdarzają się sytuacje, w których firma nie może w nieskończoność czekać, aż znajdą się kandydaci mający odpowiednie kwalifikacje do objęcia przygotowanych dla nich stanowisk. Wbrew pozorom nie dotyczy to tylko stanowisk managerskich i wyższego szczebla, ale także produkcyjnych.

Przykładowo: firma właśnie wygrała przetarg na realizację pewnego zadania, jednak z góry wiadomo, że nie uda się dotrzymać terminu przy obecnej liczbie pracowników działu produkcji. Firma nie może sobie pozwolić na przeprowadzenie standardowej rekrutacji, ponieważ potrzebuje wzmocnić kadrę od zaraz.

W takiej sytuacji bardzo przyda się pomoc biura pośrednictwa pracy we Wrocławiu, które w krótkim czasie skompletuje odpowiednią kadrę i oddeleguje ją do firmy klienta. Ma to również tę zaletę, że przedsiębiorstwo nie będzie musiało tworzyć nowych etatów, które po zakończeniu kontraktu mogłyby okazać się nieprzydatne.

Dostęp do pracowników tymczasowych

Biura pośrednictwa pracy we Wrocławiu to odpowiedni adres dla firm, które rozważają lub są już zdecydowane skorzystać z pracowników tymczasowych. Jest to bardzo opłacalne rozwiązanie z punktu widzenia zachowania elastyczności finansowej oraz kadrowej.

W takim układzie to biuro jest faktycznym pracodawcą, który deleguje swoich pracowników do pracy w firmie klienta, świadcząc w ten sposób usługę. To biuro odpowiada za prowadzenie spraw kadrowo-płacowych pracowników, zgłasza ich do ubezpieczeń czy wypłaca im wynagrodzenie.

O wiele łatwiejsze zatrudnianie pracowników ze Wschodu

Jeśli rozważasz zatrudnienie pracowników z Ukrainy, Białorusi, Rosji, Mołdawii, Gruzji, Armenii itd., to na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że wiąże się to z koniecznością dopełnienia szeregu obowiązków. Obecnie procedury związane z legalizacją pobytu i pracy cudzoziemców mocno się wydłużyły. Problemem pozostaje również ograniczony dostęp do pracowników ze Wschodu na polskim rynku.

Tutaj ponownie z pomocą przychodzi biuro pośrednictwa pracy, które specjalizuje się w zatrudnianiu cudzoziemców we Wrocławiu i legalizowaniu ich pobytu, znacząco odciążając w tym swojego klienta. Warto skorzystać z takiej usługi, jeśli chcesz możliwie jak najszybciej wzmocnić firmową kadrę pracownikami ze Wschodu.

Jak znaleźć dobre biuro pośrednictwa pracy we Wrocławiu?

Przede wszystkim kieruj się tutaj renomą biura, którą możesz ocenić na podstawie opinii jego dotychczasowych klientów. Pod tym względem na lokalnym rynku mocno wyróżnia się Crew For You – jedno z najlepiej ocenianych biur pośrednictwa pracy we Wrocławiu.

Crew For You oferuje szereg usług rekrutacyjnych oraz HR, w tym m.in. zatrudnianie cudzoziemców, outsourcing kadrowo-płacowy czy leasing pracowniczy. Z pełną ofertą biura możesz się zapoznać na stronie internetowej https://crewforyou.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here