Ponieważ słuchawki są umieszczone na kościach policzkowych, przewód słuchowy pozostaje otwarty, a fale dźwiękowe omijają błonę bębenkową. W rezultacie otrzymujemy rewolucyjny sposób słuchania muzyki, który nadal pozwala słyszeć dźwięki otoczenia, bez utraty jakości dźwięku i bez blokowania przewodów słuchowych.

A gdy raz usłyszysz ten dźwięk, już nigdy nie wrócisz do słuchawek dousznych…

ZWIĘKSZONA ŚWIADOMOŚĆ SYTUACYJNA

Dzięki wynalazcy przewodnictwa kostnego, Beethovenowi, możemy teraz słuchać własnej ścieżki dźwiękowej i otaczającego nas świata.

Zanurzenie się w nowej playliście lub wciągającym audiobooku to świetna odskocznia podczas spaceru, biegu czy jazdy na rowerze, ale jest to przyjemność, która może zwiększyć ryzyko wypadku.

Zamknięcie się na świat zewnętrzny oznacza również, że jest mniej prawdopodobne, że usłyszysz pociągi, klaksony samochodów, dzwonki rowerowe i wszelkie inne okrzyki ostrzegawcze, które możesz potrzebować usłyszeć. Amerykańska Fundacja Audiologiczna (Audiology Foundation of America) stwierdziła również, że przewodnictwo kostne powoduje mniejsze uszkodzenia błony bębenkowej.

Dzięki słuchawkom na przewodnictwo kostne możesz usłyszeć innego biegacza lub rowerzystę, który zbliża się za Tobą, a także możesz pozostać w kontakcie ze środowiskiem biurowym i słyszeć swoich współpracowników nawet podczas słuchania swoich utworów. Pozostajesz w kontakcie z otoczeniem zewnętrznym, nawet jeśli doświadczasz swojego własnego, prywatnego dźwięku.

WYGODNIEJSZE DOPASOWANIE

Czy Twoje obecne słuchawki douszne wypadają? Czy bolą Cię przewody słuchowe? Czy pełnowymiarowe słuchawki są za ciężkie – przeczytaj https://techpolska.pl/najlepsze-bezprzewodowe-sluchawki-douszne-ranking/ i sprawdź najlepsze.

Niewiele rzeczy jest bardziej irytujących niż bieganie po bieżni z prawą słuchawką wiszącą na kablu, bo kiedy się spocisz, ta głupia rzecz nie chce pozostać na swoim miejscu. Dużą zaletą słuchawek jest to, że nie wypadają.

CZYSTE I HIGIENICZNE

Ostatnie badania słuchawek dousznych wykazały, że mogą one być siedliskiem 119 186 jednostek bakterii tworzących kolonie, a liczba ta może wzrosnąć jeszcze bardziej, jeśli się pocisz! Bakterie uwielbiają ciepłe i wilgotne środowisko, więc może sprawdź, jak brudne są Twoje słuchawki! Przygotuj się na szok! Słuchawki z otwartymi uszami to zupełnie czystsza opcja słuchawek.

POZOSTAŃ W KONTAKCIE ZE ŚWIATEM ZEWNĘTRZNYM

Jeśli uważasz, że muzyka pomaga napędzać twój trening, ale nadal chcesz rozmawiać ze swoim partnerem, słuchawki te są dla ciebie.

Otwarta konstrukcja słuchawek na przewodnictwo kostne oznacza, że możesz usłyszeć wszystko, co ma do powiedzenia Twój przyjaciel, nawet podczas słuchania ulubionego utworu energetycznego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here