Meble Bellamy - najlepszy wybór dla twojego dziecka

2019-05-07

Aranżacja pokoju dziecięcego to prawdziwe wyzwanie! Nie jest to bowiem taka sama przestrzeń jak reszta domu. Pokój dziecięcy znacząco różni się od sypialni dla rodziców czy wspólnego salonu. To specjalne środowisko, które ma pozwolić małemu człowiekowi na bezpieczne poznawanie świata - zapewnić mu nie tylko zabawę, ale także funkcjonalne rozwiązania i możliwość rozwijania wyobraźni. Jednocześnie jednak musi być na tyle stonowane, by dziecko mogło w nim bez trudu odpocząć. Jak to połączyć w całość? Meble Bellamy https://mifili.pl/59-bellamy to prawdziwy strzał w 10! Zaprojektowane z myślą o dzieciach, sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.


Planowanie aranżacji do pokoju dziecięcego to nie tylko przeglądanie pięknych katalogów i inspirowanie się tym, co najpiękniejsze. To przede wszystkim wybór tego, co bezpieczne. Pamiętaj, że twoje dziecko - od momentu, w którym zacznie się swobodnie poruszać (także raczkując!) - będzie chciało samodzielnie poznawać świat. Brak świadomości ryzyka związanego ze wspinaniem się po meblach jest zupełnie naturalny i jako rodzic nie jesteś w stanie go zatrzymać. Masz znacznie ważniejsze zadanie - wspierać jego zdrowe potrzeby przekraczania kolejnych granic i zapewnić bezpieczeństwo podczas poznawania siebie i otoczenia. Meble Bellamy rozumieją potrzeby twojego dziecka i twoje naturalnie idące za nimi obawy. Dlatego właśnie proponują meble wykonane z najwyższej jakości materiałów, które pozostają w pełni przyjazne dzieciom. Meble Bellamy to solidne i naprawdę odporne na uszkodzenia konstrukcje, dzięki którym twoje maluchy są bezpieczne, a ty śpisz spokojne.


Ponadczasowo i funkcjonalnie

Meble Bellamy są odpowiedzią na potrzeby dzieci w różnym wieku. Dzięki szerokiemu wachlarzowi proponowanych rozwiązań możesz wybierać je od momentu oczekiwania na przyjście twojego pierwszego maluszka aż po jego potrzeby w wieku szkolnym. Możesz zdecydować się na pojedyncze elementy, które będą doskonale komponowały się z istniejącymi już rozwiązaniami lub też wybrać całe kolekcje, dzięki którym pokój będzie utrzymany w jednolitej stylistyce. Meble Bellamy to oferta skierowana zarówno dla niemowlaka, jak i przedszkolaka, a nawet dziecka szkolnego. To bardzo ważne dla rodziców, którzy mogą w ten sposób stworzyć funkcjonalną bazę, którą będą co jakiś czas jedynie odświeżali poprzez dokupienie niezbędnych na danym etapie elementów. Szeroka kolorystyka sprawia, że meble Bellamy sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających dziecięcych gustów.


Doświadczenie marki sprawia, że meble Bellamy bez trudu dopasowują się do aktualnych potrzeb twojego dziecka. Wieloletnie obecność na polskim rynku sprawiła, że producent może polegać już na zaczerpniętej z tego czasu wiedzy. Spod jego ręki wyszły już regulowane łóżeczka dla niemowląt - oczywiście wykonane z materiałów w pełni bezpiecznych dla dzieci, ale także biurka czy pojemne szafy dla dzieci w wieku szkolnym. Meble Bellamy wyróżniają się wysoką jakością wykończenia. Każdy z ich produktów pokryty jest specjalnymi, naprawdę bezpiecznymi dla dzieci farbami, które jednocześnie znacząco wpływają na odporność na uszkodzenia zewnętrzne. Idealnie zatem sprawdzą się w każdym dziecięcym królestwie!